Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Email
et: E-kiri

en: Severity
et: Tõsidus

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
et: Lubatud väärtuse nimekiri: iga võti peab olema kuni 255 märgi pikkune sõne.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
et: Võimalike väärtuste nimekiri. Sisesta üks väärtus reale vormingus võtmeväärtus|nimetus.

en: Allowed values list: invalid input.
et: Lubatud väärtuste nimekiri: ebakorrektne sisend.
