Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
fi: Sallitut arvot: kaikkien avainten on oltava merkkijonoja, enimmäispituus 255 merkkiä.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fi: Lista kentälle sallittavista arvoista. Syötä yksi arvo riviä kohden muodossa avain|etiketti (engl. key|label).

en: Allowed values list: invalid input.
fi: Lista sallituista arvoista: kielletty syöte.
