Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Email
fr: Courriel

en: Severity
fr: Importance

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
fr: Liste de valeurs autorisées : chaque clé doit être une chaîne de 255 caractères maximum.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fr: Valeurs possibles que ce champ peut contenir. Saisir une valeur par ligne, dans le format clef|libellé.

en: Allowed values list: invalid input.
fr: Liste des valeurs autorisées : entrée invalide.
