Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Severity
gl: Gravidade

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
gl: Lista de valores permitidos: Cada chave debe ser unha cadena con 255 caracteres como máximo.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
gl: Os valores posibles que pode conter este campo. Escriba un valor pola líña, no formato chave|etiqueta.

en: Allowed values list: invalid input.
gl: Lista de valores permitidos: entrada non válida.
