Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ
