Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Email
he: דוא"ל

en: Severity
he: חוּמרה

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
he: הערכים האפשריים ששדה זה יכול להכיל. הזינו ערך אחד בכל שורה, בפורמט של מפתח|תוית (key|label)
