Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
hr: Dopuštene vrijednosti: svaki znak mora biti struna maksimalno 255 znakova dugačka.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
hr: Moguće vrijednosti polje može sadržati. Unesite jednu vrijednost po redu, u obliku ključ|etiketa.

en: Allowed values list: invalid input.
hr: Dopuštene vrijednosti: nevaljan unosa
