Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Email
hu: E-mail

en: Severity
hu: Szint

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
hu: A mező listák megengedett értéke: minden kulcs legfeljebb 255 karakter hosszú szöveg lehet.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
hu: A mező lehetséges értékei. Soronként egyet kell megadni kulcs|címke formában.

en: Allowed values list: invalid input.
hu: Engedélyezett értékek listája: érvénytelen adatbevitel.
