Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Severity
hy: Կարևորություն
