Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Email
is: Netfang

en: Severity
is: Alvarleiki
