Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Email
it: E-mail

en: Severity
it: Rilevanza

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
it: Elenco di valori consentiti: ogni chiave deve essere una stringa lunga al massimo 255 caratteri.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
it: I valori possibili che questo campo può contenere. Inserirne uno per riga, nel formato chiave|etichetta.

en: Allowed values list: invalid input.
it: Elenco di valori consentiti: inserimento non valido.
