Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Email
ja: メール

en: Severity
ja: 重大度

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
ja: リストに利用可能な値：それぞれのキーは255文字以下の文字列でなければなりません。

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ja: このフィールドに保存可能な値。一つの値を一行ごとに、キー|ラベルのフォーマットで入力してください。

en: Allowed values list: invalid input.
ja: リストに利用可能な値：無効な入力です。
