Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
jv: Daftar nilai sing diidinaké: saben kunci kudu tembung sing dawané paling akèh 255 karakter.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
jv: Biji sing mungkin kanggo field iki bisa ngandhut. Lebokaké sakbiji per baris, nganggo format kunci|jeneng.

en: Allowed values list: invalid input.
jv: Daftar biji sing diidinaké: inputan ora sah.
