Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Severity
kk: Қауіптілік
