Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
km: បញ្ជី​តម្លៃ​ដែល​អនុញ្ញាត​ ៖ គ្រាប់​ចុច​នីមួយៗ​ត្រូវ​តែ​ជា​ខ្សែ​អក្សរ​ដែល​មាន​ប្រវែងយ៉ាង​ច្រើន​ត្រឹម​ ២៥៥ តួអក្សរ​ ។

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
km: តម្លៃ​អាច​ដែល​វាល​នេះ​អាច​មាន ។ បញ្ចូល​តម្លៃ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ក្នុង​ទ្រង់ទ្រាយ ពាក្យ​គន្លឹះ|ស្លាក ។

en: Allowed values list: invalid input.
km: បញ្ជី​តម្លៃ​ដែល​បាន​អនុញ្ញាត ៖ ព័ត៌មាន​បញ្ចូល​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។
