Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Severity
ku: دژواری
