Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
lt: Galimų reikšmių sąrašas: kiekvienas įrašas gali būti simbolių eilutė iš daugiausia 255 simbolių.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lt: Galimos šio laukelio reikšmės. Įveskite vieną reikšmę eilutėje šiuo formatu raktas|žyma.

en: Allowed values list: invalid input.
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas: neteisingi duomenys.
