Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Email
lv: E-pasts

en: Severity
lv: Smagums

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
lv: Pieļaujamo vērtību saraksts: katrai atslēgai jābūt līdz 255 simbolu garai rindai

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lv: Šī lauka iespējamās vērtības. Katrā rindā viena vērtība. Vērtības formāts ir atslēga|nosaukums.

en: Allowed values list: invalid input.
lv: Pieļaujamo vērtību saraksts: nederīgs ievads.
