Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Severity
ml: തീവ്രത
