Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Email
mn: Имэйл
