Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Email
mr: ईमेल
