Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Allowed values list: invalid input.
my: ခွင့်ပြုထားသည့် တန်ဖိုး စာရင်း၊ ထည့်သွင်းသည့်တန်ဖိုးမှာ တရားမဝင်ပါ။
