Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल
