Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Email
nl: E-mail

en: Severity
nl: Ernst

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
nl: Lijst met toegestane waardes: sleutels moeten tekenreeksen van maximaal 255 tekens zijn.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
nl: De mogelijke waarden die dit veld kan bevatten. Geef één waarde per regel in het formaat sleutel|label.

en: Allowed values list: invalid input.
nl: Lijst met toegestane waardes: ongeldige invoer.
