Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad
