Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Severity
pl: Priorytet

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
pl: Lista dozwolonych wartości: każde pole musi być napisem o długości do 255 znaków.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
pl: Dozwolone wartości jakie to pole może zawierać. Należy wprowadzić kolejne wiersze z wartościami w formacie klucz|etykieta.

en: Allowed values list: invalid input.
pl: Lista dozwolonych wartości: niewłaściwe dane wejściowe.
