Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Email
ro: email

en: Severity
ro: Gravitate

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
ro: Lista valorilor permise: fiecare cheie trebuie să fie un șir text lung de cel mult 255 caractere.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ro: Valorile posibile pe care le poate avea acest câmp. Introduceți câte o valoare pe linie, sub forma cheie|valoare.

en: Allowed values list: invalid input.
ro: Lista valorilor permise: intrare nevalidă.
