Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Severity
ru: Важность

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
ru: Список допустимых значений: каждый ключ должен быть текстовой строкой длиной не более 255 символов.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ru: Значения, которые может принимать данное поле поле. Введите по одному значению на каждой строке в виде: ключ|метка.

en: Allowed values list: invalid input.
ru: Список допустимых значений: неверный ввод.
