Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Email
sk: E-mail

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
sk: Zoznam povolených hodnôt: každý kľúč musí byť reťazec dlhý najviac 255 znakov.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
sk: Všetky hodnoty, ktoré môže toto pole obsahovať. Vložte jednu hodnotu na riadok, vo formáte kľúč|menovka.

en: Allowed values list: invalid input.
sk: Zoznam povolených hodnôt: neplatný vstup.
