Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Severity
sl: Resnost
