Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Severity
sq: Rendësia
