Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Email
sv: E-post

en: Severity
sv: Grad

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
sv: Lista för tillåtna värden: varje nyckel måste vara en sträng på som mest 255 tecken.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
sv: De möjliga värden detta fält kan innehålla. Ange ett värde per rad med formatet nyckel|etikett.

en: Allowed values list: invalid input.
sv: Lista på tillåtna värden: ogiltig inmatning.
