Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Severity
te: తీవ్రత
