Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Email
th: อีเมล

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง
