Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Email
tr: E-posta

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
tr: İzin verilen değerler listesi: Anahtarlar en fazla 255 karakter uzunluğunda birer dize olmalı.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
tr: Bu alanın içerebileceği muhtemel değerler. Her değer için, anahtar|etiket biçiminde her satıra bir değer girin.

en: Allowed values list: invalid input.
tr: İzin verilen değerler listesi: geçersiz girdi.
