Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Severity
ug: مۇھىملىقى
