Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Severity
uk: Важливість

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
uk: Список дозволених значень: кожен ключ має бути рядком довжиною не більше 255 символів.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
uk: Можливі значення, що може містити це поле. По одному значенню на рядок у форматі ключ|мітка

en: Allowed values list: invalid input.
uk: Список дозволених значень: хибне введення.
