Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل
