Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Severity
vi: Mức độ

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
vi: Giá trị được phép: mỗi khóa phải là 1 chuỗi ngắn hơn 255 ký tự.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
vi: Các giá trị có thể lĩnh vực này có thể chứa. Nhập một giá trị trên mỗi dòng, trong định dạng khóa | nhãn.

en: Allowed values list: invalid input.
vi: Giá trị được phép: không hợp lệ.
