Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Severity
eo: Graveco
