Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Email
eu: Eposta

en: Severity
eu: Larritasuna
