Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Email
hi: ईमेल

en: Severity
hi: तीव्रता

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
hi: संभव मान जो इस फिल्ड मे शामिल कर सकते हैं. लेबल|कुंजी के स्वरूप में, प्रति पंक्ति एक मान दर्ज करें.

en: Allowed values list: invalid input.
hi: अनुज्ञात(Allowed) मान सूची: अमान्य इनपुट.
