Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Severity
oc: Importància

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
oc: Lista de valors permeses : caduna de las claus deu èsser una cadena de coma fòrça 255 caractèrs.
