Trello (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: Path
af: Pad

en: Continue
af: Gaan voort
