Trello (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: List
am: ዝርዝር

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Path
am: ዱካ
