Trello (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Path
ca: Camí

en: Section
ca: Secció

en: Continue
ca: Continua

en: Details
ca: Detalls

en: Due date
ca: Data de venciment

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració
