Trello (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
