Trello (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: List
el: Λίστα

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Select
el: Επιλογή
