Trello (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Path
gl: Ruta

en: Section
gl: Sección

en: Continue
gl: Continuar

en: Details
gl: Detalles

en: Select
gl: Selección múltiple
