Trello (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: Description
hu: Leírás

en: Path
hu: Útvonal

en: Section
hu: Szakasz

en: Continue
hu: Folytatás

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Details
hu: Részletek

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: List name
hu: A lista neve

en: Reload form
hu: Űrlap újratöltése

en: Board
hu: Tábla
